2009 Geneva Watch Nagrody 10 Najlepszych Nagród Wyniki

Pod koniec każdego roku „Geneva Watch Awards” przypomina nagrodę Oscara w branży zegarków i przedstawia najbardziej wiarygodną kartę raportów dla rynku zegarków w tym roku. Niedawno w Operze w Genewie ogłoszono dziewiąte „Geneva Watch Awards” Każda z 10 nagród była własna i stała się najnowszym wiatrowskazem na inwestycje na nadgarstek.
TRADYCYJNA tradycyjna siła fabryki zegarków trwa
Zegarek Golden Finger Award-Lange Lange Zeitwerk
Skrupulatna niemiecka postawa i wyjątkowo silny kunszt zegarmistrzowski sprawiły, że Lange Zeitwerk ogląda najwyższą nagrodę w konkursie selekcyjnym – „Złoty Palec”.
Najwyższa nagroda, „Grand Finger Grand Prix”, została szeroko odebrana przez zegarek Lange Zeangewerk Lange, który został po raz pierwszy wprowadzony na rynek w maju tego roku. Prezentuje on złożone funkcje zegarka o najprostszej konstrukcji, która nie tylko odzwierciedla najwyższe dążenie do technologii zegarków, ale także odzwierciedla Charakterystyka i umiejętności niemieckich zegarków. Jest wyposażony w całkowicie cyfrowy zegar i minuty, które przedstawiają najbardziej zwięzłe wskazanie czasu, a dzięki symetrycznemu projektowi rezerwy mocy i małym sekundom pokazuje najbardziej idealny układ tarczy, ponownie podkreślając siłę najlepszych zegarków w Niemczech, ale także zbliża się Znaczenie zegarka Lange stanie się preferowaną marką kolekcji zegarków i rynku konsumenckiego.
Najlepszy zegarek męski
Jules Audemars z zegarka Audemars Piguet
Audemars Piguet’s Jules Audemars avec échappement Zegarek Audemars Piguet jest wyrafinowany i wykwintny, a poza funkcjami jego wygląd zdecydowanie zasługuje na miano najlepszego zegarka męskiego.
Audemars Piguet’s Jules Audemars avec échappement Audemars Piguet jest zwycięzcą najlepszego męskiego zegarka. Niezwykle długa nazwa zegarka odzwierciedla koncepcję techniczną – wychwyt Audemars Piguet Mechanizm ten różni się od tradycyjnego wychwytu widelca i ma właściwości przeciwzużyciowe oraz wysoką dokładność, co jest szansą na dodanie punktów. Kluczem do nagrody jest również tarcza trójwymiarowego piękna artystycznego.
Tabela najlepszych projektów
Opus 9
Opus 9 nie tylko wygląda bardzo przyciągająco, ale pokazuje też czas w zupełnie inny sposób, a nagroda za najlepszy design zasługuje na swoją nazwę.
Seria Opus Ou Hai Rui Winston stworzyła jej skomplikowane modele funkcjonalne, aw 2009 roku Opus 9 stworzyła najlepszy tegoroczny zegarek. Wykorzystuje ruchome diamentowe paski po lewej i prawej stronie (czerwony diament reprezentuje wskazówki), wraz z odpowiednim zegarem i skalą minut, aby przedstawić czas. Osiągnięcie tego projektu wymaga zmiany trybu transmisji związanego z ruchem, a zatem zależy również od mądrości zegarmistrzów.
Najlepszy damski zegarek
Piaget Limelight Twice Watch
Zegarki damskie Piaget zawsze stanowiły idealne połączenie ustawień biżuterii i umiejętności zegarmistrzowskich.
Najlepszą damską koronę laurową zegarek wybrał zegarek Piaget Limelight Twice. Opiera się na koncepcji interpretacji twarzy kobiety w różnych sytuacjach, pokazując dwa różne style projektowania tarcz: jedna strona jest luksusowa i szlachetna z diamentami, a druga to nowoczesny trend młodych skoków. Jedna forma i dwie strony przedstawiają różne style życia. Być może właśnie z tego powodu sędziowie ostatecznie głosowali na klucz.
Zegarmistrze zdobyli także nagrody
Wybitni zegarmistrzowie również zdobyli nagrody, jedną z nich jest dr Ludwig Oechslin (Nagroda Specjalna Komitetu Organizacyjnego), dyrektor Szwajcarskiego Międzynarodowego Muzeum Zegarków, a drugą jest Anthony Randall (Nagroda dla Najlepszego Zegarmistrza). Uznane za wybitne osiągnięcie, a nagroda jest zasłużona.
Najnowocześniejsze nowe marki idą w parze
Najlepszy zegarek sportowy RM 025 Montre De Plongée
大师 Mistrz Richard Mille jest cudownym dziełem w zegarku, jego osobowość jest nie tylko wyjątkowa, ale także wyjątkowa.
Richard Chociaż Richard Mille był krótkotrwały, w tradycyjnym świecie zegarków prezentował różne funkcje z nową koncepcją sportową: typowy jest RM 025 Montre De Plongée, który zdobył nagrodę za najlepszy zegarek sportowy. Ten zegarek zrywa z tradycyjnymi sportami lądowymi i wprowadza skomplikowany ruch z mechanizmem tourbillon w głąb morza. Jest prawdziwym zegarkiem sportowym do nurkowania. Po raz pierwszy jest wyposażony w okrągłą obudowę tego zaawansowanego zegarka sportowego. Nadaje zupełnie nowy wygląd.
Tabela najlepszych złożonych funkcji
Technika podwójnego tourbillona
Zegarek Greubela Forseya naprawdę dedukuje złożone funkcje do bardzo wysokiego poziomu.
品牌 Greubel Forsey, marka nazwana na cześć dwóch niezależnych zegarmistrzów, zdobyła nagrodę za najlepszą złożoną funkcję za swoją pracę Double Tourbillon Technique. Ten złożony zegarek zaprojektowany z nową koncepcją tourbillon podkreśla praktyczną funkcję precyzyjnego czasu podróży tourbillon, a efekt ten osiąga się dzięki mechanizmowi tourbillon nachylonemu pod kątem 30 stopni. Chociaż funkcja jest złożona, ułożenie całego ruchu odzwierciedla Od strony prostoty być może złożoność staje się prosta, co jest bardzo wysokim poziomem złożonych tabel funkcji.
Najlepszy zegarek jubilerski
Hublot One Million $ Black Caviar Bang
Specjalne materiały, diamenty, rzadkie i cenne … Zegarki Hengbao, najlepsze zegarki jubilerskie, rzeczywiście zostały w tym roku uprzywilejowane przez rynek.
Zegarek One Million $ Black Caviar Bang firmy Hengbao zdobył nagrodę za najlepszy biżuterię. Co ciekawe, również wieczorem 14 (czasu Pekinu) zegarek ten pojawił się na wydarzeniu „Kuangshi Tibetan Watch” organizowanym przez DFS w Makau. W tym czasie wyjaśniałem ten zegarek na wydarzeniu w Makau (z powodu różnicy czasu szwajcarska nagroda Ceremonia jeszcze się nie odbyła). Unikalne czarne diamenty i precyzyjna technologia inkrustacji naprawdę sprawiły, że publiczność w Chinach poczuła się dumna, a cena milionów dolarów po raz kolejny pokazała kosztowną wartość zegarków jubilerskich.
Najlepsza nagroda publiczna
de Grisogono
Grde Grisogono – najlepsza nagroda publiczna głosowana przez konsumentów. Jest niesamowita. Uosabia epokę cyfrową mechanicznymi konotacjami, szczególnie z biegiem czasu.
Oprócz nagród wybranych przez sędziów, publiczność wybrała także nagrodę publiczną poprzez głosowanie online i inne kanały – Meccanico dG N03 Titane autorstwa de Grisogono. Ten zegarek o mechanicznej konotacji w erze cyfrowej jest tak naprawdę zegarem, który reprezentuje koncepcję współczesnego zegarmistrzostwa, a być może odzwierciedla także współczesną koncepcję czasu u ludzi.