39mm Kalendarz Patek Philippe 5146

Patek Philippe 5146
Obecne arcydzieło w rocznym kalendarzu Patek Philippe jest wyposażone w samozwijający się kaliber 324 S IRM QA LU, symetryczny design, z rękami wskazującymi miesiąc i kalendarz. Koperta 39 mm. Z solidnym składanym zapięciem Nautilus
Pojęcie zegarka następnego dnia można powiedzieć tak szeroko, jak to możliwe. W ogromnej rodzinie zegarków zegarki, które nie mają kwalifikacji Rip, są raczej nieliczne. Wybór zegarka to nie tylko zadanie techniczne, ale także indywidualne. Zwłaszcza dla entuzjastów spoza zegarków, którzy noszą go do tego celu, często muszą spędzać dużo czasu, prosząc o opinie, i przegapili okazję, aby kupić nowy zegarek w Nowym Roku, aby się męczyć.
Do codziennego oglądania wymagany jest kalendarz. Istnieje wiele tabel z funkcjami kalendarza i są one podzielone na wiele odmian, takich jak pojedynczy kalendarz, podwójny kalendarz, pełny kalendarz, kalendarz roczny i kalendarz wieczny. Najczęstszym z nich jest pojedynczy kalendarz, który ma tę zaletę, że jest przejrzysty i łatwy do odczytania. Bogaty w styl, bez względu na to, marki wysokiej, średniej i niskiej klasy mają odpowiadające im główne produkty.
Kalendarz podwójny odnosi się do kalendarza tygodnia, kalendarz podwójny odnosi się do DZIEŃ, DATA & mdash; DZIEŃ odpowiada dniu tygodnia, a DATA odpowiada dacie. W porównaniu z pojedynczym kalendarzem podwójny kalendarz dodaje tylko jedną funkcję, ale położenie zmieniło się radykalnie. Ponieważ w zasadzie z tej nowej funkcji korzystają w średnim i wyższym kierownictwie w różnych firmach, a znaczenie kontrolowania czasu jest bardziej oczywiste, dlatego podwójny kalendarz jest również uznawany za zegarek do noszenia w ciągu dnia roboczego.
Kalendarz roku przestępnego wymaga ręcznej regulacji tylko raz w roku, co jest bardzo bezproblemowe w przypadku codziennego noszenia. Niestety dostępne opcje są stosunkowo ograniczone. Od czasu wprowadzenia tego „quasi-wiecznego kalendarza” produktu przez Patka Philippe’a w 1996 roku, tylko kilka fabryk zegarków, takich jak Bulgari, Audemars Piguet, Omega, Breitling i inne, podjęło działania następcze. Jeśli chodzi o czysty kalendarz roczny (pokazujący tylko miesiąc i datę), nie jest to druga osoba oprócz Omegi.
Pełny kalendarz i almanach można łatwo pomylić z wyglądem, szczególnie modele z fazami księżyca, w tym almanach Patka Philippe’a i fazy księżyca z pełnym kalendarzem Blancpaina. Ich tarcze są bogate w treści, w tym dzień tygodnia, kalendarz, miesiąc, fazę księżyca i wskazówkę minutową, a układ jest uporządkowany. Poruszą go nie tylko miłośnicy zegarków i zegarów, ale również laicy. Mimo że wciąż istnieje różnica między ceną a złożonością i kalendarzem wieczystym, roczny kalendarz Patek Philippe i pełnokalentny zegarek fazy księżycowej Blancpain stale wkraczają na poziom kolekcji i są pierwszym wyborem takich wysokiej klasy zegarków do noszenia na co dzień.
Wieczny kalendarz jest oczywiście na szczycie rodziny kalendarzy, bez względu na to, czy jest to 8-dniowy kalendarz wieczny Jaeger-LeCoultre, kalendarz wieczny GMT w Atenach, ultra cienki kalendarz wieczny Blancpain i przesadzony kalendarz wieczny Piaget Emperador Cusion, czy H.Moser’s i ldquo; Migający kalendarz wieczny może wywoływać nieskończony impuls miłości. Chciałbym polecić wieczny kalendarz Glashütte Senator Navigator, z którym wiele osób nie będzie się znało. Jego tydzień, miesiąc, kalendarz, rok przestępny i fazy księżyca są rozproszone na krawędzi tarczy w formie okna, które nie jest takie samo jak każdy inny zegarek. Przywykłem do tradycyjnego ustawiania kalendarza wieczystego i nagle zobaczyłem wyjątkowy, który może po prostu wyeliminować twoje zmęczenie estetyczne.
理由 Pięć powodów, dla których warto wybrać opcję „Podwójny kalendarz”
Funkcjonalny i pragmatyczny: oprócz podstawowego wyświetlania czasu zegarek DAY-DATE dodaje i dodaje tylko funkcję dnia i daty. Dziś zarówno pracownicy umysłowi, jak i otakus są przyzwyczajeni do sprawdzania dat w telefonach komórkowych lub komputerach, a nawet kalendarze biurkowe zostały wyeliminowane. Jednak wygoda i szybkość zegarków wciąż są poza zasięgiem innych narzędzi. Projekt zegarka DAYDATE jest wyraźnie ukierunkowany na czytelność, zaprojektowany, aby pomóc zapracowanym pracownikom biurowym zaoszczędzić czas i uniknąć przerywania bieżącego zadania z powodu przeglądania kalendarza.
Przystępna cena: zegarki muszą być bardziej złożone i delikatne oraz prostsze i trwalsze. W porównaniu z drogimi urządzeniami, takimi jak pomiar czasu, pytania i odpowiedzi, tourbillon, realizacja funkcji tygodnia i kalendarza jest znacznie łatwiejsza.Powiązana technologia jest bardzo dojrzała i bardzo popularna, więc cena tego rodzaju zegarka nie będzie zbyt wysoka. W pełni niedrogi. I nadaje się do codziennego noszenia.
方便 Łatwa obsługa: zegarki DAY-DATE są w zasadzie samozwijające się. Dzień i datę zegarków DAY-DATE można regulować za pomocą korony, bez potrzeby używania innych przycisków lub kontaktów. Ponieważ nie ma funkcji kalendarza rocznego, kalendarz należy ręcznie dostosować 5 razy w roku, pod koniec lutego, kwietnia, czerwca, września i listopada. Biorąc pod uwagę, że dzisiejsze zegarki mechaniczne, które spełniają standardy obserwatorium, również muszą być regulowane co miesiąc lub dwa, nie ma żadnych niedogodności.
Ocena jest wystarczająca: DAY-DATE należy do średniej i wysokiej klasy mechanicznego zegarka od pozycjonowania produktu i wydaje się bardziej formalny i biznesowy niż zwykły kalendarz junior lub single. Zegarki DAY-DATE są często produkowane przez marki średniej i wysokiej klasy o pewnej reputacji i reputacji, które z pewnością mogą być wykorzystane w sytuacjach biznesowych i towarzyskich.
Różne style: Chińczycy najpierw kupują zegarki, aby najpierw spojrzeć na styl, a funkcje nie są praktyczne. Pod względem stylu oferta zegarków DAY-DATE jest wciąż stosunkowo szeroka. Istnieje więcej niż jedna kombinacja od materiału, pozycji okna kalendarza do ogólnego stylu, który spełnia potrzeby w zakresie zużycia na wszystkich poziomach, od zwykłych pracowników umysłowych, przez pracoholików, po profesjonalnych menedżerów, jednocześnie dbając o fashionistek i fanów sportu Roszczenia osobowości.