Breitling Wprowadza Na Rynek Zegarek Navitimer 01 Black Steel Ljrg Special Limited

Niedawno znana marka zegarków Breitling wprowadziła na rynek nowy zegarek ze specjalnej limitowanej edycji LJRG Navitimer 01 w czarnej stali. Obudowa wykonana jest z czarnej stali i ma średnicę 46 mm, jest wyposażona w obrotową ramkę z okrągłą linijką lotu i szafirowym kryształem z powłoką antyrefleksyjną.

   Jest wyposażony w szwajcarski mechanizm samozwijający się Breitling Calibre 01, wyposażony w czarny oscylacyjny ciężar, 47 kamieni, częstotliwość 28 800 razy na godzinę (4 Hz) i może zapewnić do 70 godzin rezerwy mocy. Certyfikat COSC z funkcjami godzin, minut, 1/4 sekundy, 30 minut (pozycja godziny 3) i 12 godzin (pozycja godziny 6) oraz wyświetlanie daty (między godziną 4 a 5).
   Tarcza jest szara w kolorze Stratos, ozdobiona czarnymi stalowymi wskazówkami i indeksami pokrytymi Luminous fluorescencyjnym materiałem, sekundową chronograficzną wskazówką sekundową i ciemną czarną sub-tarczą. Ma czarny gumowy pasek Navitimer, ozdobiony wzorem bieżnika opon lotniczych i składaną klamrą PVD z czarnej stali.
   Poinformowano, że specjalny zegarek Breitling Navitimer 01 ze stali czarnej LJRG jest ograniczony do 50 sztuk i jest dostępny w sprzedaży tylko u sprzedawców Luxury Jewellers Resource Group.