Elegancki I Swobodny Damski Sportowy Zegarek Tissot

Ruch, nadający życiu zdrową moc, elegancja, odżywiające życie jako źródło jakości. Połącz rytm oddychania z intymnym designem, pozwól eleganckiej krzywej rozbudzić pewność siebie umysłu – to tajemnica czasowa serii Tissot Sport-T dedykowanej kobietom na całym świecie. Odkryj dialog czasoprzestrzenny między człowiekiem a naturą w pięknie kunsztu. Zegarki damskie z serii Tissot Sport-T są hołdem dla tradycyjnego szwajcarskiego kunsztu zegarmistrzowskiego. Zegarek, który doskonale łączy sport i eleganckie elementy, interpretuje troskę Tissot o kobiety i bliskie życie. Ludzkie uczucia. Wybierając minimalistyczny styl czystych kolorów i temperament stalowego paska, seria Tissot Sport-T sprawi, że będziesz piękna i inna.

Zegarek damski Tissot Sport-T

Elegancja idzie w parze ze sportowym, dwustronnym dzieckiem w erze minimalistycznej

分钟 Każda minuta życia jest wyjątkowa. Tissot śpiewa piękno kobiet kunsztem i poświęca damski zegarek z serii Sport-T pięknym kobietom w mieście, „każda strona jest piękna”. Wybrane górne diamenty Wesselton zarysowują błyszczące chmury kryształów cząsteczek, prosty wybór kolorów oddaje świętość, a stalowa bransoletka wyraża ekspresję. Tissot wykorzystuje najprostsze elementy, aby stworzyć niezrównaną elegancką przestrzeń. Jednocześnie, ze względu na praktyczne względy atrybutów sportowych, seria Tissot Sport-T ma specjalną konstrukcję korony. Urządzenie ochronne wystające ponad koronę może skutecznie chronić koronę, pozwalając komórkom sportowym na swobodne pękanie bez konieczności oglądania zegarka. Noś, a tym bardziej martw się o obrażenia ciała. Puste dłonie w kształcie miecza mogą precyzyjnie wskazywać godzinę, dzięki czemu odczyty są czytelne i wygodne, bez względu na to, czy jest to przyjęcie koktajlowe w ogrodzie na dachu, czy tętniąca życiem weekendowa siłownia, doskonale pokazuje elegancję i elastyczność użytkownika w dowolnym miejscu i czasie.

Zegarek damski Tissot Sport-T Widok z przodu

Mocny makijaż zawsze jest odpowiedni – modne podejście w życiu

Niezależnie od tego, czy pasjonujesz się designem, czy ekspresją, seria Tissot Sport-T zapewnia zegarkowi doskonałą interpretację we wszystkich aspektach estetyki i konotacji. Ponowne zbadanie zegarka z serii Tissot Sport-T z metafizycznego punktu widzenia, ze stuletnią technologią zegarmistrzowską Tissot, doskonałą technologią i głęboką konotacją. Jeden zegarek zawiera tysiące słów. Za designem zegarka kryje się głębokie znaczenie Tissot dla konsumentów. Błogosławieństwo. Opływowy design ze specjalną koroną, uzupełniony jakością czystej stali, czy to uroczą i elegancką czarną tarczą, czy też nieskazitelną białą tarczą, podkreśla wyjątkowy design zegarka Tissot. Modele Diamond Extreme wykorzystują diamenty do stworzenia pełnej godziny skali, która jest delikatna i błyszcząca. Piękno kobiet, piękno zawsze nadaje się do intensywnego makijażu i lekkiego dotyku, piękno jest urocze w cienkim i grubym, dzięki czemu ciągle zmieniający się styl zegarków z serii Tissot Sport-T pokazuje modne podejście w twoim życiu.

Tissot Sport-T Series Damski sportowy zegarek Inne style

Parametry techniczne:

Szwajcarski mechanizm kwarcowy ze wskaźnikiem niskiego poziomu baterii (EOL)

Odporny na zarysowania szafirowy kryształ

Koperta ze stali nierdzewnej -316L

Odporność na wodę do 5 barów

-316L pasek ze stali nierdzewnej z zapięciem motylkowym na przycisk

-Złoto z powłoką PVD

Sugerowana cena detaliczna: 3800 RMB ~ 8050