Flagowy Sklep Longqin Chongqing Ruihuang Otwiera

Lv Adong, starszy menedżer Ruihuang Watches, Li Li, Longines Watches, Lin Zhiling i Zhang Lin, lider komitetu partii okręgowej w Yuzhong, przecięli wstążkę na otwarcie flagowego sklepu
W maju górskie miasto Chongqing, gdzie Xiayi staje się silniejszy, zapoczątkowało eleganckie i słodkie wydarzenie modowe. Longines (Longines), znany szwajcarski producent zegarków z prawie 180-letnią tradycją zegarmistrzowską, ogłosił, że otworzy kolejny flagowy sklep Chongqing, Longines (Longines), na placu Chongqing Jiefangbei Square. W tym momencie Jiefangbei Square, główny punkt handlowy w Chongqing, dodał kolejną elegancką scenerię. Longines zawsze był ukochany w Chongqing, głównym mieście południowo-zachodnich Chin, gdzie kwitnie dobrobyt gospodarczy i kulturalny. Ten nowy sklep flagowy tworzy ekskluzywną i ekskluzywną przestrzeń Longines, zapewniając najwyższą elegancję i szczerze oferując wyjątkowe produkty i usługi wysokiej jakości każdemu eleganckiemu konsumentowi.
Modele chińskie i zagraniczne elegancka interpretacja zegarków Longines Dai Chuo Weiner
下午 Po południu 15 maja Longines zorganizował uroczyste otwarcie swojego flagowego sklepu Chongqing Ruihuang W ramach wielkiego wydarzenia nowy zegarek Longce ze stali nierdzewnej DolceVita Daichao Weiner z różowozłotego złota również wylądował w Chongqing. Miejsce wydarzenia było pięknie urządzone, pełne włoskiego stylu i inspiracji architektonicznych, a romantyczne klasyczne elementy filmu można zobaczyć wszędzie. Kiedy trzy współczesne międzynarodowe gwiazdy elegancji Kate Winslet, Aishwarya Rai Bachchan i Lin Zhiling wykonały piękną reklamę serii Daichaouner, pojawiło się centrum sceniczne. Ogromne zdjęcie różowozłotego zegarka ze stali nierdzewnej DolceVita z serii Daichao Wiener Globalny elegancki ambasador Longines Lin Zhiling nosił tę grafikę, aby pochwalić się jej oszałamiającym pięknem. Zhiling chwalił talenty i nowoczesność Chongqinga i powiedział, że swobodny i przyjemny urok i temperament miasta pokrywają się ze słodkim stylem życia zalecanym przez serię Daichaowner. Później przecięła wstążkę dla flagowego sklepu z marką Longines i wysokim poziomem Chongqing Ruihuang, a bogaty i elegancki sklep flagowy Sina Qin Watch został odsłonięty w jasnym świetle, co zyskało aplauz na placu Jiefangbei.
Lin Zhiling, globalna elegancka ambasador Longines, podpisała zdjęcie w flagowym sklepie Chongqing Ruihuang
Tym razem przed otwarciem flagowego sklepu jest również „Longines DolceVita Sweet Life Exhibition”, która pojawiła się na placu Jiefangbei 12 maja. Obszar wystawowy jest jak włoski pałac, pełen romantycznych elementów klasycznych filmów, prezentujący nowy luksusowy Longines marki Daichao Wiener DolceVita ze stali nierdzewnej w kolorze różowego złota, który od razu stał się piękną scenerią Chongqing Jiefangbei we wczesnym sezonie letnim. Oglądaj i rób zdjęcia w strefie wystawowej oraz doświadcz włoskiego stylu i słodkiego życia.
Supermodelki elegancko prezentują zegarki Daichao Wiener w flagowym sklepie Longines
Longines Daichao Wiener series 2010 nowy styl połączenia stali nierdzewnej i różowego złota lub złota, jego przyjemny i modny prostokątny design, model stuletniego eleganckiego zegarka-Longines nadaje nowy wymiar markowy. Łącząc proste linie i elegancką atmosferę ART DECO, jego klasyczny design i elegancki styl bez ograniczeń czasowych, podobnie jak romantyczne historie Liufangbaishi, w pełni interpretują modny trend współczesnej metropolii. Nowa seria Daichao Wiener ma białą tarczę ozdobioną złotymi momentami w kształcie kropli wody i cyframi arabskimi, srebrną emaliowaną tarczę ozdobioną niebieskimi rzymskimi cyframi lub białą tarczę z masy perłowej ozdobioną diamentami. Prostokątna koperta i pasek to idealne połączenie doskonałej stali nierdzewnej i różowego złota lub złota, które emanuje szlachetnym światłem. Niektóre modele są również ozdobione diamentami. Wszystkie nowe modele są wyposażone w mechanizm kwarcowy.
Longines ogląda działalność flagowego sklepu Chongqing Ruihuang Lin Zhiling
Kolekcja Longines Daichovina inspirowana jest duchem Włochów do czerpania radości z życia i czerpie inspirację z piękna Rzymu, „wiecznego miasta”. Z długą tradycją zegarmistrzowską i doskonałymi umiejętnościami seria Longines Daichovina Piękny i elegancki styl życia prezentowany jest w zegarze. „Dai Chuo Wiener” to włoska transliteracja DolceVita, co oznacza „słodkie życie”. Ten niezwykły prostokątny zegarek ze stali nierdzewnej z 18-karatowego złota ze stali nierdzewnej wywołuje tęsknotę za darmowym, luksusowym i radosnym stylem życia, podobnie jak w filmie słynnego włoskiego reżysera Felliniego „La Dolce Vita”. Uwolnij swój umysł i ciesz się każdą chwilą swojego życia, każdą sceną lat, uśmiechem, melodią, zapachem zapachu, który jest dokładnie „słodkim życiem” zalecanym przez Longines. Taki styl życia jest bardziej odpowiedni dla współczesnych kobiet, które nie są ekscytujące, odnoszą sukcesy, są zajęte, ale wciąż wiedzą, jak wybrać styl życia. Seria Daichao Wiener zawiesza każdą radosną chwilę, kondensując na tarczy, dzięki czemu ludzie odczuwają słodkie życie co sekundę. Jest nie tylko zegarkiem, ale także postawą.