Grand Seiko Osiedla Się W Sklepie Z Zegarkami Hengli W Shanghai Sanlian Group

GRAND SEIKO zorganizował wielką ceremonię otwarcia „GRAND SEIKO Niebieski Lew osiedlił się w sklepie z zegarkami Sanlian w Szanghaju Sanlian Group”. W wydarzeniu wzięli udział ważni goście, w tym prezes Seiko China Yoshimura, starszy menedżer sprzedaży Zhang Yunyan, menedżer sprzedaży offline Seiko Wu Guowei, Shanghai Sanlian Group Co., Ltd. Watch Brand Manager Min Feng i CEO Shengshi.com Yu Xin.

Aby być świadkiem otwarcia licznika zegarków GRAND SEIKO, goście, w tym prezes Seiko China, Yoshimura i starszy kierownik działu sprzedaży Seiko, wzięli udział w ceremonii obcinania wstążki.

Założony w 1864 r. Sklep z zegarkami Hengdali należący do GRAND SEIKO z Shanghai Sanlian Group jest znaną stuletnią marką zegarków w Chinach, a także grupą przedsiębiorstw specjalizującą się w zegarkach, okularach i sprzęcie fotograficznym. Obecnie Hendali ma bogate doświadczenie w branży detalicznej, w której osiedliło się wiele międzynarodowych marek z pierwszej linii. Dzięki swojej unikalnej wizji i bogatemu doświadczeniu szukali butików z całego świata dla entuzjastów zegarków, aby uzyskać wyjątkowe wrażenia z oglądania. Oprócz zalet marki zegarmistrzostwo to także świetna magiczna broń dla Hendal. Centrum napraw zegarków utworzone we współpracy z Hengdeli jest wyposażone w zespół wysoko wykwalifikowanych profesjonalnych serwisantów, aby zapewnić konsumentom profesjonalną konserwację, naprawy, remonty i usługi konsultacyjne, aby uwolnić konsumentów od zmartwień.

Pan Yoshimura i inni uczestniczyli w otwarciu imprezy

W swoim przemówieniu Yoshimura, prezes Seiko China, powiedział: „Wierzę, że przyjaciele GRAND SEIKO mogą uzyskać najlepsze doświadczenia i obsługę w sklepie z zegarkami Hengli w Shanghai Sanlian Group.
Zegarki GRAND SEIKO zawsze zachowują unikalny styl wyraźnego i eleganckiego, dążąc do „najlepszego praktycznego zegarka na świecie” i realizują najwyższe sfery podstawowych funkcji zegarka, takich jak wysoka dokładność, czytelność i trwałość. Dążenie do idealnego celu zegarka pozwoliło również zespołowi GRAND SEIKO dążyć do doskonałości i nadal wprowadzać innowacje.

Cięcie wstęgi

W przyszłości GRAND SEIKO i Shanghai Sanlian Group będą kontynuować współpracę, aby stworzyć sytuację korzystną dla obu stron i konsumentów, co pomoże w rozwoju chińskiego przemysłu zegarków. Wprowadź się na rynek. Jednocześnie GRAND SEIKO będzie nadal oferować konsumentom bardziej zaawansowaną technologię zegarmistrzowską.