Hautlence Seria Hl 2.0 Watch-revolution Maszyn

„Zapewnienie unikalnego sposobu odczytywania czasu” to filozofia marki Hautlence. Po 4 latach żmudnych badań i rozwoju marka wypuściła na rynek zegarek drugiej generacji z serii HL2.0. Ta seria prac nie tylko jest zgodna z koncepcją marki HAUTLENCE, ale także idzie na wyższy poziom. Jej osiągnięcia sprawiły, że HAUTLENCE jest jednym z najbardziej prestiżowych nowoczesnych systemów. Marki marek stołów. Zegarek z serii HL2.0 ma unikalną funkcję pół-przeciągającego skoku w czasie, charakterystyczny wyświetlacz minutowego cofania i wyświetlacz rezerwy mocy oraz jest wyposażony w automatyczny mechanizm po raz pierwszy.

Kolekcja HAUTLENCE HL2.0
Podobnie jak inne zegarki z serii HL, urządzenie do skakania w czasie zbudowane wokół funkcji minut flyback zawiera 12-ogniwowy łańcuch napędzany przez połączony z nim układ korbowodu / korby. Wskaźnik minut w locie ma półokrągły kształt. Kompaktowy i oryginalny mechanizm kontroli prędkości może chronić części przed wibracjami powodowanymi przez mechanizm skaczący i odlatujący. Pas łańcuchowy napędza mechanizm regulacji prędkości obrotowej z prędkością 60 ° na godzinę, co kompensuje wpływ grawitacji na dokładność ruchu. Aby zapewnić wystarczającą moc dla zegarka, bęben sprężyny głównej uzwojony przez system automatyczny zwoi również drugi bęben sprężynowy, aby mógł obsługiwać wyświetlacz funkcji złożonych.

Ruch ruchowy
Gdy wskazówka minutowa powraca do zera i rozpoczyna się następna godzina działania, urządzenie sprzęgające napędza ucieczkę, aby rozpocząć rundę obrotu, i rozpoczyna się również mechaniczna magiczna wydajność zegarka HAUTLENCE HL2.0: Napędzany mechanicznym bębnem cały mechanizm jest jednocześnie aktywny. Mechanizm kontroli prędkości zaczął działać i ukończył 48 obrotów z dużą prędkością, dzięki czemu pas łańcuchowy „powoli” przechodzi do następnego ogniwa w ciągu 3 do 4 sekund w celu wyświetlenia następnej godziny (inaczej niż tradycyjny wyświetlacz godziny szybkiego skoku). Wskaźnik godzin naczepy napędzany jest o jeden obrót układu napędowego układu. Łącznik przenosi ruch łańcucha na ruch szyny ruchomej połączony z mechanizmem kontroli prędkości, popychając go, aby obrócił się o 60 °.

W tym czasie miernik ma również wyświetlacz rezerwy mocy i 18-karatową złotą masę oscylacyjną. Wszystkie cyfry i wskazówki są pokryte fluorescencyjną powłoką, aby zapewnić wyraźny odczyt w ciemności.
Trzy patenty wykazują niezwykłą siłę
Pierwszy patent dotyczy łańcucha godzin naczep (różni się on od tradycyjnego systemu skoku w czasie lub systemu typu drag. W systemie skoku w czasie zmiana godziny jest ulotna i jest za późno, aby docenić piękno mechanicznej pracy; Wadą jest to, że trudno jest poprawnie odczytać między całymi godzinami): łańcuch przesuwa się do następnej pełnej godziny co 60 minut i kończy konwersję wyświetlania godziny w ciągu 3 do 4 sekund. Ta konwersja nie jest skokiem, Nie ma utraty energii, dzięki czemu użytkownik może cieszyć się pięknem ruchu i jego genialnym mechanizmem.

Drugi patent to mechanizm regulujący prędkość połączony z ruchomym ruchem szyny. Mechanizm napędzany wskazaniem godziny nieustannie zmienia orientację, aby skompensować efekty grawitacji, poprawiając w ten sposób dokładność zegarka.

Trzeci patent obejmuje działanie dwóch beczek ruchu. Sprężyna główna jest uzwojona przez automatyczny system, a następnie energia jest dostarczana do drugiej sprężyny, która jest zaprojektowana do sterowania złożonymi funkcjami. Główna beczka jest całkowicie nawinięta na drugą beczkę, aby zapewnić optymalny poziom energii wymagany na każdą godzinę zmiany wyświetlacza. Oznacza to, że ten złożony system funkcji ma niezależną energię kinetyczną bez wpływu na dokładność zegarka.

Ponieważ łamie zasady, może sprawić, że ludzie zobaczą inną inteligencję i dynamikę maszyny. HAUTLENCE prowadzi nowy trend rewolucji mechanicznej dzięki serii HL2.0.