Longines Master Series Cztery Zegarki Z Odwróconą Fazą Księżyca

Dane podstawowe
Okrągła obudowa ze stali nierdzewnej, średnica 41 mm lub 44 mm, samozwijający się mechanizm ETA L698.2, rezerwa mocy 48 godzin, cztery funkcje wsteczne: dzień, data, małe sekundy i 24 godziny druga strefa czasowa, wodoodporna głębokość 30 M.
Nasze najbardziej podstawowe wrażenie na zegarku polega na tym, że maszyna obraca się wielokrotnie, aż pojawi się „funkcja cofania”, która za chwilę odwraca czas. Skok wsteczny tworzy ciekawy sposób na bieganie. Gdy wskaźnik przesunie się na koniec panelu w kształcie wachlarza, przeskakuje z powrotem do pierwotnego punktu. W obliczu takiego nowatorskiego urządzenia wielu graczy ogląda ten dreszczyk emocji.
Ten zegarek z wsteczną fazą księżyca Longines Master Series ma 4 funkcje wstecz, dzień, datę, małe sekundy i 24-godzinną drugą strefę czasową. Najbardziej niezwykłą rzeczą jest retrograde drugiej ręki. Ze względu na wysoką częstotliwość retrogradacji jest on silny dla zegarka. Wymagania konstrukcyjne są również bardzo wysokie. Obecnie nie więcej niż 3 firmy mogą dokonać retrogradacji z drugiej ręki. I możesz zobaczyć retrogradację w 60 sekund, co może zaspokoić ciekawość wielu ludzi na temat retrogradacji.
W rzeczywistości powodem cofania się zegarka nie jest po prostu zaspokojenie duchowego pragnienia ludzi „powrotu do przeszłości”, ale także uwalnia przestrzeń projektową do pewnego stopnia, ponieważ bez urządzenia cofającego wszystkie wskaźniki Musisz to zrobić na wale. Dlatego podobnie jak ten zegarek, chociaż funkcje cofania, fazy księżyca, dnia i nocy nie są tracone, ale układ wybierania jest bardzo metodyczny, echo w górę iw dół, balansuje lewy i prawy, a obudowa jest wyposażona w wyjątkową ETA specjalnie opracowaną dla Longines. Ruch Do tej pory o co prosi Fu Fu?