Męski Charakter Degustacja Breguet Classic 5177 Męski Zegarek Z Białego Złota

Mówiąc o klasycznej serii zegarków Breguet, większość ludzi pomyśli o cienkim etui z prostą tarczą i niebieskimi igłami Breguet ze stali. Dżentelmen może to odczytać na pierwszy rzut oka, co jest bardzo odpowiednie dla męskiej odzieży wizytowej. Dziś Watch House przedstawia męski zegarek Breguet z klasycznej serii, oficjalny model: 5177BB / 29 / 9V6.

   Od momentu powstania w 1775 r. Breguet nie szczędził wysiłków, aby przyspieszyć proces czasowy, i opracował jeszcze jeden dokładniejszy i bardziej niezawodny ruch mechaniczny. Pod względem wyglądu wiele elementów, takich jak wskazówki Breguet, wagi cyfrowe Breguet, ręcznie grawerowane tarcze i ukryte podpisy są bardzo klasyczne i niezapomniane.

Średnica koperty 38 mm

    Koperta tego zegarka wykonana jest z 18-karatowego białego złota o średnicy 38 mm i grubości 8,25 mm. Czysta biała emaliowana tarcza „Big Fire” ze wskazaniem na trzy wskazówki kontynuuje klasyczną prostotę Breguet. 38 mm nie realizuje tak zwanego ruchu dużego zegarka, który jest bardziej odpowiedni dla azjatyckich mężczyzn i jest bardzo cienki. Wyposażony w automatyczny mechanizm Breguet Cal. 777Q.

Platynowa korona

   Korona przekładni wykonana z białego 18-karatowego złota ma prosty i wykwintny kształt, dzięki czemu smukła obudowa jest bardziej elegancka.

Czarny pasek ze skóry aligatora

   Czarny skórzany pasek ze skóry aligatora o schludnej i pięknej fakturze oraz czarne przeszycia dla doskonałego wykonania. Oficjalna strona internetowa przedstawia brązowy pasek ze skóry aligatora, oba kolory są bardzo odpowiednie

Ozdoba z wzorem monety z boku obudowy

   Smukła strona koperty ozdobiona jest spójnym i klasycznym wzorem Bregueta, który w pełni pokazuje styl marki i wyczucie szczegółów zegarka. Zakrzywiona ramka jest wypolerowana i wypolerowana, emanuje delikatnym połyskiem wyjątkowym dla platyny, szlachetnym i eleganckim.

Platynowa klamra

   Prosta klamra z 18-karatowego białego złota jest bardziej odpowiednia do codziennego noszenia, prosta i wygodna i niełatwa do odpadnięcia, bardzo praktyczna.

Spawane zaokrąglone występy

   Spawane zaokrąglone występy Bregueta w stylu klasycznym są małe i wykwintne. Polerowanie uwydatnia połysk platyny. Wygodne w noszeniu i mocowanie paska za pomocą śrub.

Biała emaliowana tarcza „Bright Fire”

   Cyfrowa skala czasu Breguet jest elegancka i przejrzysta, a skala w kształcie rombu znajduje się obok 12-tej, 3-tej, 6-tej i 9-tej. Skala minutowa ma delikatny i elegancki kształt płatka śniegu, a 5-minutowemu znakowi towarzyszy klasyczna skala Bregueta w kształcie lilii, a biała emaliowana tarcza „wielkiego ognia” jest integralnie wystrzeliwana. Delikatne, wydrążone, ekscentryczne stalowe dłonie w kształcie księżyca w niebieskiej stali przedstawiają elegancki styl głębokiego szpiku kostnego Bregueta, a smukła druga ręka jest również ozdobiona wydrążonym ekscentrycznym ornamentem w kształcie księżyca, który jest bardziej wykwintny i delikatny. Trapezowy wyświetlacz daty znajduje się na pierwszy rzut oka.

Mechanizm automatyczny Breguet Cal.777Q

   Dolna obudowa wykonana jest z całego kawałka szafirowego kryształu, a znakomity ruch można zobaczyć na pierwszy rzut oka. Obsługiwany przez automatyczny mechanizm Breguet Cal.777Q, 26 rubinów. Czas rezerwy mocy wynosi do 55 godzin. Oscylacyjny wirnik z 18-karatowego złota, rodowana konstrukcja. Liniowe wychylenie dźwigni, silikonowa sprężyna równoważąca. Częstotliwość wibracji wynosi 4 Hz. Regulacja w 6 pozycjach.

   Podsumowanie: Prosta tarcza ucieleśnia wyjątkowy urok emaliowanej tarczy „wielkiego ognia”. Zegarek jest kontynuacją tradycyjnego projektu klasycznej serii Breguet, wykorzystuje cyfrową tarczę godzinową Breguet, wskazówki ze stali niebieskiej Breguet z wyciętymi „igłami” w kształcie księżyca, przyspawane końcówki i wzór monety na zewnętrznej krawędzi koperty. Szczegóły emanują oldschoolowy dżentelmen, który jest idealny dla dojrzałych mężczyzn.