Nowa Generacja Serii Koników Morskich Omega Ocean Universe „deep Ocean Black” Trafia Do Bangkoku

Nowa generacja zegarków morskich z serii Omega Ocean Deep Universe „Deep Ocean Black” pojawiła się w Azji Południowo-Wschodniej, a nowoczesne środowisko architektoniczne galerii Central Bangkok stanowi idealne tło dla wydania nowego zegarka. W przeszłości odwiedzający YenakArt Villa docenili o wiele bardziej interesujące i urocze zegarki, ale teraz mogą je również wypróbować i doświadczyć sztuki zegarmistrzostwa Omega.

   Omega oddaje hołd zaawansowanej technologii marki w całym asortymencie. Każdy zegarek jest certyfikowany przez Obserwatorium Astronomiczne do wytrzymywania silnych pól magnetycznych do 15 000 Gaussów i wykorzystuje różnorodne innowacyjne materiały, w tym ceramikę, gumę, Liquidmetal®, złoto 18kSedna ™ i Omega Ceragold ™.

   Zegarek „Dark Ocean Black” jest gwiazdą premiery. Połączenie funkcji nurkowania i GMT zostało ciepło przyjęte przez gości YenakArtVilla. W ciągu najbliższych kilku miesięcy w Omega Boutique pojawi się nowa generacja zegarków. (Zdjęcie / tekst do obejrzenia w domu Xu Chaoyang)