Panerai Pojawił Się Na Pierwszej Międzynarodowej Wystawie Mebli W Mediolanie (Szanghaj)

Panerai, wysokiej klasy florencki producent zegarków sportowych znany z połączenia włoskiego designu i szwajcarskiego zegarmistrzostwa, weźmie udział w pierwszym Salone del Mobile. Milano Shanghai w Szanghaju, Okres wystawienniczy to 19–21 listopada 2016 r. Międzynarodowe targi meblowe w Mediolanie to międzynarodowy wiatrowskaz w branży projektowej, który oprócz najlepszych włoskich produktów meblowych zaprasza również marki, które mogą w pełni reprezentować włoski design i styl życia.

 Panerai powstał we Florencji w 1860 roku i od dawna dostarcza precyzyjne instrumenty dla włoskiej Royal Navy, stając się ważnym sprzętem dla swoich sił nurkowych. Dzięki tej okazji odwiedzający mogą podziwiać najnowsze dzieła Panerai, którzy stosują się do czysto włoskiego wzornictwa i pokazują najlepsze szwajcarskie umiejętności zegarmistrzowskie. Najnowsze prace obejmują dwie serie Luminor Due i Luminor Marina, obie po raz pierwszy prezentowane na dużych wystawach w Chinach.

 Odwiedzający docenią nowy LUMINOR DUE, będący wynikiem skutecznego przezwyciężenia głównych wyzwań dla projektantów i inżynierów Panerai Watch Factory. Jest to zgodne z klasyczną estetyką oryginalnego zegarka Panerai Luminor, przy jednoczesnym zachowaniu współczesnych funkcji. Niektóre modele mają obudowę o 40% cieńszą niż oryginał. Dzięki grubości koperty wynoszącej zaledwie 10,5 mm 3-dniowy zegarek z rezerwą mocy Luminor Due jest najcieńszą obudową Luminor w historii. Zaprezentowane zostaną dwa zegarki LUMINOR DUE: 3-dniowy automatyczny zegarek Luminor Due z 3-dniową rezerwą mocy oraz zegarek z czerwonego złota Luminor Due z 3-dniową rezerwą mocy.

 Na tej wystawie prezentowana jest także seria Luminor Marina, która jest współczesną ewolucją pierwszego hitu sukcesu w historii Panerai, aktualizując nowy automatyczny mechanizm nawijania P.9010 o trzydniową rezerwę mocy. Nowy zegarek Luminor Marina ma unikalny współczynnik wielkości, retusz, materiały i kreatywny design tarczy, ale z doskonałymi funkcjami i specyfikacjami technicznymi tego samego mechanizmu, wszystko wyewoluował od Luminor 1950. Wśród nich, 3-dniowy automatyczny zegarek z włókna węglowego Luminor Marina 1950 Carbotech ™ z innowacyjnymi materiałami jest najlepszym reprezentantem nowej i doskonałej technologii. Obudowa wykonana jest z kompozytu z włókna węglowego Carbotech zastosowanego przez Panerai po raz pierwszy w branży zegarmistrzowskiej. Ten materiał ma doskonałą funkcjonalność, jego matowa czarna powierzchnia jest bogata w fakturę i będzie wykazywał różne efekty dzięki różnym metodom cięcia, gdy obudowa jest wykonana, dzięki czemu każdy zegarek ma niepowtarzalny wygląd.