Panerai Wprowadza Na Rynek Dziesięciodniowy Łańcuch Czasu Z Dwoma Miejscami

Radiomir10DaysGMT-47mm ma wszystkie niezwykłe cechy modeli Radiomir. Radiomir to najbardziej klasyczna seria zegarków Panerai, zaprojektowana 75 lat temu do celów wojskowych. Oprócz wszystkich cech technicznych oryginalnego modelu, Radiomir10DaysGMT-47mm jest również wyposażony w dwa miejsca czasu, wyświetlacz daty i 10-dniową rezerwę mocy, a także jest w pełni wyposażony przez Fabrykę Zegarków Panerai Zaprojektowany i wykonany ruch.
   Jego wyjątkowa poszewka na poduszkę wykonana jest ze stali nierdzewnej i jest wodoodporna do 100 mm. Aby zapewnić doskonałą wodoodporność, nadal używa wkręcanej korony regulacyjnej, która wykorzystuje ścięty stożek modelu wojskowego dla łatwego obrotu. Średnica obudowy jest taka sama jak w tradycyjnym modelu, oba mają 47 mm. Mimo dużych rozmiarów idealnie dopasowuje się do nadgarstka. Jedną z najważniejszych cech tego zegarka są wyjmowane liniowe zaczepy. Opatentowane uchwyty Panerai można szybko zdjąć z etui, co ułatwia zmianę paska.

   Tarcza tego zegarka zapewnia więcej informacji o czasie niż stary model, ale nadal wykorzystuje tradycyjny projekt graficzny i sprytnie opracowaną strukturę warstwową. Ze względu na dużą ilość materiału świetlnego wypełnionego między dwiema warstwami strukturalnymi tarcza Osiągnięcie doskonałej wydajności czytania. Oprócz wskazówek godzinowych i minutowych, które emitują przyciągające wzrok lampkę nocną, tarcza ma również wskazówkę czasową drugiej strefy czasowej, a jej igła w kształcie strzały jest szczególnie przyciągająca wzrok. Dłoń rezerwy mocy obraca się na małej tarczy o godzinie 6, a ponadto mała sekundnik na dwutonowej tarczy dzień / noc kołysze się w przód iw tył. Z tyłu szafirowego kryształu możesz podziwiać ruch P.2003 / 5 tego nowego zegarka Radiomir, który został w całości zaprojektowany i wyprodukowany przez Panerai. Średnica tego mechanizmu wynosi 13 centów francuskich, 25 kamieni i składa się z 296 elementów. Wyposażony w trzy beczki, aby zegarek działał przez 10 dni. Po wyciągnięciu korony w celu dostosowania czasu sekundnik automatycznie powróci do zera, aby dokładnie zsynchronizować się z czasem kontroli.