Ultra-złożony Damski Zegarek Patek Philippe Niezwykle Zadebiutował

Jako najbardziej prestiżowa na świecie wystawa zegarków i biżuterii, Bazylea przyciągnęła ponad 2000 marek do udziału w wystawie i przyciągnęła ponad 100 000 odwiedzających z całego świata. Poniżej przedstawiono wystawę zegarków w Bazylei: marka Patek Philippe Nowy damski superkompleksowy zegarek Patek Philippe. ”Nowy damski zegarek Super Complication Patek Philippe nr 7059
Na targach BaselWorld 2011 Patek Philippe zaprezentował nowy ultra-złożony damski zegarek Ref. 7059, ultra-cienki damski chronograf z dwiema sekundowymi przyciskami z jedną ręką, przedstawiający wyjątkowy styl i kobiecy charakter Elegancki i piękny.
Nowy, superkomplikowany damski zegarek Patek Philippe, ręcznie szyty kwadratowy pasek ze skóry krokodyla, oficjalna koperta 33 mm z 18-karatowego różowego złota, zestaw ramek z 153 górnymi diamentami Wesselton o masie około 0,72 karata , Zakrzywiony szafirowy kryształ, kremowa biała tarcza, trójwymiarowy blok Breguet z 18-karatowego różowego złota i 18-godzinne wskazówki w kształcie gruszki i minuta w kolorze różowego złota „Poire Stuart”, z przeciwwagą z 18-karatowego złota i chronografem Wskazówki, 60-minutowy skumulowany zegar na godzinie 3 i mały sekundnik na godzinie 9. Cała tarcza jest wykwintna i piękna, co uzupełnia złożone umiejętności produkcyjne zegarka.
Zegarek damski Patek Philippe Super Complication Ref. 7059
Za pomocą jednego przycisku na wygodnej rowkowanej koronie uruchom jednocześnie smukłe wskazówki chronografu i wskazówki chronografu, naciśnij przycisk pozycji godziny 2, aby zatrzymać wskazówki chronografu, a następnie naciśnij przycisk ponownie, aby przesunąć wskazówki chronografu do pozycji Położenie wskazówek chronografu i ostatecznie zresetowanie dwóch wskazówek do zera daje wspaniały widok na bardzo skomplikowane funkcje zegarka.
Zegarek damski Patek Philippe Super Complication Ref. 7059
Jeśli chodzi o jednostkę napędową, ultra cienki ręczny mechanizm nawijania Calibre CHR 27-525 PS, wyposażony w dwuramienne koło wyważające Gyromax z 8 obciążnikami i sprężynę Breguet, może sprawić, że częstotliwość wyważania osiągnie 21 600 pół wahadeł na godzinę Hertz) i może zapewnić 48-godzinną rezerwę.