Wiodąca Prosta Rewolucja Nowa Kolekcja Cartiera Clé De Cartier Oglądaj Uznanie

Jako pionier kreatywnego zegarmistrzostwa, Cartier zawsze podtrzymuje pionierskiego ducha i prowadzi epokę, tworząc serię klasycznych kształtów zegarków: kwadratowy Santos, prostokątny zbiornik, okrągły BallonBleu … i nowe zegarki z serii Cléde Cartier Gładka i okrągła konstrukcja zawiera również odważne i innowacyjne DNA marki. Tym razem ceremonia uznania zegarka Cléde Cartier za nową serię Cartiera odbyła się 16 lipca 2015 r. W Beijing China Hotel. Dzięki szczegółowemu wprowadzeniu i doświadczeniu podczas próby na zerowym dystansie każdy może dowiedzieć się więcej o pięknie prostoty i kreatywności serii Cartier Cléde Cartier.

  To bardzo przyjemna i łatwa w degustacji sesja. Z entuzjazmem i ciekawością każdego nowego produktu, po pierwsze, odpowiedzialna marka wprowadziła istotne informacje o tym nowym produkcie Cartier, pod różnymi kątami, takimi jak historia, cechy i profesjonalizm. Każdy ma lepsze zrozumienie serii Cartier Clé de Cartier.

  Następnie wszyscy poszli w ślady personelu marki i przyszli do sklepu Cartiera, aby z bliska cieszyć się tym wyjątkowym „kluczem”. Urzędnik entuzjastycznie zaprosił wszystkich do przymierzenia. Na początek różne style mają różne smaki.
  „CLé” po francusku oznacza klucz, dlatego korona tej serii zegarków wygląda dokładnie jak klucz. Zegarek jest zintegrowany z prostymi liniami i pełnymi bokami, ma bardzo gładkie wyczucie linii, odpowiada estetyce strukturalnej ludzkiego ciała, jest wygodny i wygodny w noszeniu.

Projekt zegarka jest zintegrowany z prostymi liniami.

Z boku skrzynia ma pewien radian.

Szafirowa klamra na klucze jest elegancka.

Wysokiej jakości brązowy pasek do wygodnego noszenia.

  Seria męskich zegarków Cléde Cartier jest prosta i klimatyczna, zarówno z metalową bransoletą, jak i pasem, zgodnie z różnymi potrzebami estetycznymi odbiorców. Kolejną atrakcją jest konstrukcja korony. Korona w kształcie klucza jest inkrustowana szafirem, inteligentnym jak klucz, podobnie jak klucz do otwarcia drzwi czasu, aby otworzyć serca miłośników zegarków.

Efekt jest dominujący i męski.

Rzymska skala, uroku retro.
  Zegarki damskie są dostępne w kolorze różowym z diamentowymi paskami i czerwonymi paskami, a miękki i delikatny krój sprawia, że ​​kobiety zakochują się od pierwszego wejrzenia. Z wyglądu detale zegarka są pełne klasycznych elementów marki. Nawet jeśli nie spojrzysz na logo Cartiera, klasyczne cyfry rzymskie, niebieskie stalowe wskazówki, posrebrzane grawerowanie i jednoczęściowy design, możesz z niego odczytać Cartier. Smak

Czerwony pasek z kopertą w kolorze różowego złota jest elegancki i piękny.

Styl różowy diament świeci jeszcze bardziej w świetle.
  Pod względem mocy zegarki z serii Cartier Cléde Cartier są wyposażone w nowy samoczynny mechanizm mechaniczny 1847MC opracowany niezależnie przez Cartiera. „1847” nie jest przypadkowo nabyty, ale reprezentuje rok powstania marki. Średnica mechanizmu wynosi 25,6 mm, a lufa szybko się obraca Znacznie poprawia stabilność czasu podróży, dzięki funkcji pół-natychmiastowego wyświetlania daty skoku i rezerwy mocy do 42 godzin.

Podsumowanie: Bez względu na wygląd i ruch, można powiedzieć, że seria Cléde Cartier to kolejny klasyk Cartiera. Jego style są różnorodne, od diamentów po diamenty, materiały metalowe po paski i różne kolory i rozmiary. Potrzeby Cartiera dla opinii publicznej są również bardzo wszechstronne. Jeśli chcesz kupić klasycznego Cartiera, ale nie chcesz kupować niebieskich balonów i innych stylów, seria Cléde Cartier jest zdecydowanie najlepszym wyborem, lepiej działać, przygotuj się, aby wypróbować go w sklepie. (Zdjęcie / tekst do obejrzenia w domu Li Shuai)