Wykwintność I Piękno Metalowej Bransoletki. Doceń Nowy Ultra Cienki Złoty Zegarek Belemcelli Collection

Być może większość ludzi nie przejmuje się tym zbytnio, ale za każdym razem, gdy muszą dokonać wyboru, który wolisz, wybierając bransoletę ze skóry lub metalu? Po konsultacjach z różnymi stronami i połączeniu własnego doświadczenia doszliśmy do stosunkowo obiektywnego wniosku: większość ludzi woli metalowe bransoletki. Nie bez powodu metalowa bransoletka jest oczywiście bardziej trwała i nie musi się zbytnio martwić. W 2016 r. 40. rocznica szwajcarskich zegarków Mido z serii Belem Celli przyniosła imponującą serię produktów – serię Belem Celli Collection. Ta seria zegarków jest tak charakterystyczna, że ​​stały się najbardziej popularne w 2016 r. Obejrzyj jeden z zegarków. W 2017 roku, aby zaspokoić preferencje większej liczby osób, seria Mido Berenceli Collection dodała modele związane z metalowymi bransoletkami, a także wiele klasycznych wzorów z kolekcji Collection 2016, dała większości zegarków większy wybór. Space

   Seria Belem Celli to bardzo elegancka seria zegarków Mido. Wygląd jest delikatny i prosty, a design zwraca uwagę na artystyczną konotację, nadaje się na wiele okazji do noszenia, a style są różne. . W 2016 roku, w 40. rocznicę serii Belem Sairee, Mido wziął oryginalny zegarek Belem Sairee jako źródło projektowania, łącząc elementy architektoniczne, nowoczesną technologię zegarmistrzowską i nowoczesną estetykę. Klasyczne dwa motywy są więc bardzo popularne.

Mido Belem Celli Collection Ultra cienki zegarek w kolorze różowego złota

   W 2017 roku opracowano nową serię zegarków Belem Sairee Collection w kolorze różowego złota i złota z modelu 2016. Pod względem dopasowania kolorów wygląd kolekcji Belem Sairee Collection 2016 nie był złoty ani stalowy. , Połączenie różowego złota i stali nierdzewnej, tworząc bardziej stylowy nowoczesny miejski akcent. Prosta tarcza, ponieważ wykorzystuje przetwarzanie ziarna, ma bardziej specjalny efekt tekstury niż zwykłe zegarki.

Podwójna ramka

   W moich licznych kontaktach z kolekcją Belem Celli jest ona bardzo cienka i sprawia, że ​​mam dobre wrażenie z jej noszenia. Jedną z największych zalet tego smukłego zegarka jest to, że jest łatwy w noszeniu i nie jest uciążliwy. Można go łatwo schować w mankietach podczas oficjalnego noszenia i wygląda bardzo dobrze podczas noszenia na co dzień. Bok zegarka z kolekcji Belem Celli zapewnia również bardzo wysokiej klasy wygląd. Podwójna ramka z pozłacanego różu PVD jest inspirowana arkadą mediolańskiego Emmanuela II. Ten starożytny budynek ma charakterystyczny charakter W stylu barokowym sklepiona kopuła jest jednym z jej kultowych wzorów, a warstwowe poczucie zostało w końcu uchwycone przez pięknego projektanta i przekształcone w podwójną ramkę.

   Oczywiście, jako nowy tegoroczny zegarek, oprócz złotej kolorystyki, kolejną atrakcją jest siedmiorzędowa złota metalowa bransoletka. W porównaniu do skórzanych pasków, metalowe bransoletki są niezwykle miękkie w dotyku i można je łatwo nosić. W rzeczywistości metalowy łańcuch ma dobry komfort i jest również wygodny w obsłudze klamry. Oczywiście najbardziej oczywistymi zaletami metalowych bransoletek jest ich wyjątkowo długa żywotność i łatwość konserwacji. Jest to także główny powód, dla którego bransoletki metalowe dobrze sobie radzą na rynku.

   Do pewnego stopnia kolejnym aspektem kolekcji różowo-złotej bransoletki Berencelli Collection jest prosta tarcza. Aby nie wpływać na grubość zegarka, wszystkie skale tarcz są wytłoczone, a wskazówki w kolorze różowego złota znajdują się jak najbliżej tarczy, aby uzyskać nieoczekiwanie smukłą obudowę. O godzinie 6 na tarczy wygrawerowane jest logo „Baroncelli Heritage”. Nazwa serii kwiatowej pochodzi od liter na modelu na początku serii. Symbolizuje dziedzictwo i oddaje hołd niezwykłej 40-letniej drodze.

   Możesz być zaskoczony, mimo to zegarek chce być bardzo cienki, wciąż ograniczony ruchem. Rzeczywiście, na rynku nie ma wielu cienkich ruchów, z których większość jest wykorzystywana w głównych wysokiej klasy modelach, i bardzo cienkich ruchów, które mogą być zaakceptowane przez społeczeństwo, choć niewiele, ale Istnieje również ETA 2892-A2, Mido używa tego ruchu jako modelu, po dodatkowej modyfikacji staje się w pełni automatycznym ruchem mechanicznym Mido nr 1192. Ten ruch jest uważany za jeden z najbardziej udanych ruchów automatycznych w celu zmiany niezręcznej sytuacji, w której ruch automatyczny jest trudny do zniesienia, zwłaszcza struktura automatycznego zespołu uzwojenia i głównego zespołu przekładni.

   Jako ważny zegarek w 2017 roku, różowo-złota bransoletka Mido Berencelli Collection dała nam nowy kierunek pod względem nowoczesnego piękna, wygody i praktyczności. Subtelne odniesienie do gładkich linii wyglądu budynku nadaje zegarkowi elegancki i klasyczny ponadczasowy nadruk, czystą i prostą tarczę, przyjemną i przyjemną dla oka. Oczywiście, kontynuując tradycję Mido, ten zegarek ma również pasujący zegarek damski, który stanowi zegarek pary.

Podsumowanie: Metalowa bransoletka jest punktem sprzedaży tegorocznej kolekcji Belém Celé. Chociaż zawsze podkreślaliśmy niski, elegancki i temperament skórzanego paska, metalowa bransoletka ma swoje piękno i zmienia się życie W środowisku musimy towarzyszyć zegarkowi po lewej i prawej stronie, który może również wytrzymać test wielu środowisk. Bransoleta bransoletki Mido Berencelli Collection Rose Gold Intergold jest wypolerowana, a środkowe ogniwo jest pozłacane różowym złotem PVD, które jest wyjątkowe i wygodne.