Zegarek Longines Concas Z Okazji 60. Rocznicy Uznania

Rozpoczęła się międzynarodowa wystawa biżuterii i zegarków w Bazylei w 2014 r., A także pracownicy działu sprawozdawczości specjalnej Watch House zaczęli pracować, przynosząc wam najnowszy, najszybszy i najbardziej kompleksowy raport z Międzynarodowych Targów Zegarmistrzowskich w 2014 r.
   W 2014 roku Longines świętował 60. rocznicę oficjalnej rejestracji serii „Podbój”. Aby upamiętnić to niezwykłe wydarzenie historyczne, Longines, słynny szwajcarski zegarmistrz, wprowadził na rynek zegarek „Concas Heritage 60th Anniversary Limited Edition” (Conquest Heritage 1954-2014). Wprowadzona na rynek seria pamiątkowych zegarków Comcast, która tym razem została wydana, odziedziczyła oryginalną stylistykę serii Longines Concas, która ma trzy modele ze stali nierdzewnej, złota i różowego złota. Jego tarcza nawiązuje również do klasycznego designu, który od dawna słynie z serii Concas. Podobnie jak oryginał, koperta z pamiątkowej limitowanej edycji zegarka Comcas ozdobiona jest złotą pieczęcią – „Longines Quality Gold Seal”.

   W dniu 5 maja 1954 r. Longines oficjalnie zarejestrował prawa patentowe do serii nazw „Podbój” za pośrednictwem Szwajcarskiego Federalnego Urzędu Własności Intelektualnej. Po uruchomieniu zegarek Concas był bardzo lubiany przez publiczność za precyzyjne wykonanie i klasyczny design, a później zapamiętany jako zapewniający technologię pomiaru czasu dla wielu szokujących wyczynów, z których najbardziej znanym było latanie przez Ocean Atlantycki. Atut zapewnia pomiar prędkości. Jako idealne ucieleśnienie sportowej elegancji Longines, seria Comcas ucieleśnia postawę życiową, którą liczy każda sekunda i dzielnie eksploruje.

   Aby uczcić 60. rocznicę oficjalnej rejestracji serii „Concas”, Longines wprowadził na rynek zegarek „Concas 60th Anniversary Limited Edition”. Pamiątkowy zegarek z limitowanej edycji ma napis „Podbój” na tarczy i zachowuje oryginalną czcionkę dla upamiętnienia dawnej serii Concas. Pamiątkowy zegarek z limitowanej edycji, wprowadzony tym razem, ma dwie wersje. Pierwsza wersja jest prezentowana w trzech modelach ze stali nierdzewnej, złota i różowego złota. Inspirowana jest pierwszym zegarkiem Concas Longines wprowadzonym na rynek w 1954 roku. Oryginalna srebrna tarcza sunray. Druga wersja to zegarek ze złotą kopertą i pozłacaną tarczą Oryginał tego zegarka został okrzyknięty „nową i dumną perłą serii Comcast”.

   Dziedzictwo unikalnego projektu oryginału, dolna okładka pamiątkowych limitowanych serii Comcas jest również ozdobiona złotą pieczęcią. Ta wyjątkowa „złota pieczęć jakości Longines” symbolizuje zapewnienie jakości serii Comcast. Zegarki ze złota i różowego złota wygrawerowane są na dolnej pieczęci ze wzorem „gwiazd morskich”, zaś modele ze stali ze wzorem „ryb pływających w wodzie”. Każdy pamiątkowy zegarek z limitowanej edycji ma unikalny numer nadrukowany na czarnym skórzanym pasku ze skóry aligatora. Modele złote i różowe złoto są ograniczone do 60 sztuk, a modele stalowe – do 600 sztuk.
   Longines zostało założone w Sommii w Szwajcarii w 1832 roku. Jego nieustanne dążenie do tradycji, elegancji i doskonałych osiągnięć zaowocowało czystą wiedzą zegarmistrzowską marki. Longines ma bogate doświadczenie i tradycję chwały jako oficjalny sędzia mierzący czas Mistrzostw Świata i partner Międzynarodowej Federacji Sportowej. Longines jest znaną marką należącą do Swatch Group, wiodącego światowego producenta zegarków, który jest oznaczony klepsydrą w kształcie latającego skrzydła, został znaleziony w ponad 130 krajach na całym świecie.

   Zespół raportów specjalnych zespołu obserwacyjnego dostarczy Ci najświeższe i najbardziej aktualne informacje o zegarku. Aby uzyskać więcej informacji na temat Baselworld 2014, proszę zwrócić uwagę na naszą stronę ze specjalnym raportem.
Międzynarodowe Targi Zegarków i Wystaw 2014 w Bazylei Tematy specjalne: